USŁUGI

Jak mogę Ci pomóc?

tłumaczenia pisemne

Tłumaczenia pisemne

Oferuję wysokiej jakości tłumaczenia z języka angielskiego i hiszpańskiego na język polski. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tej dziedzinie jestem w stanie zapewnić dokładne i dostosowane do kultury tłumaczenia, które wiernie oddają oryginalny przekaz. Uwzględniam niuanse kulturowe i wyrażenia idiomatyczne, aby dokładnie oddać sens i intencję tekstu źródłowego. Ponadto dostosowuję się do szczególnych potrzeb klienta, stosując określoną terminologię, przestrzegając określonego stylu lub tonu i zapewniając, że tłumaczenie jest odpowiednie dla docelowych odbiorców.

Tłumaczenia ustne

Jako profesjonalny tłumacz ustny z języka hiszpańskiego i angielskiego pomagam zarówno klientom prywatnym, jak i firmom przełamać bariery językowe, tak aby ich przekaz był wyrażony jasno i precyzyjnie. Mieszkam w Hiszpanii od prawie 20 lat i znam język i kulturę tego kraju bardzo dobrze, więc mogę zagwarantować efektywną komunikację w różnych kontekstach. Czy to podczas spotkań biznesowych, u notariusza czy na posterunku, moim celem jest zapewnienie dokładnego i rzetelnego tłumaczenia, aby moi klienci mogli skutecznie przekazać swoją wiadomość i osiągnąć swoje cele.

Korekta tekstów

Wykonując korektę tekstu, upewniam się, że jest on wolny od błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Sprawdzam też poprawność gramatyczną tekstu oraz jego spójność i czy ma logiczną strukturę. Zapewniam, że przekaz jest łatwy do zrozumienia i czytelny dla odbiorców. Chcesz by Twój tekst był nienaganny?

MTPE (Machine Translation Post Editing)

Bez pomocy doświadczonego edytora MTPE, tłumaczenia maszynowe mogą zawierać błędy, niezrozumiałe wyrażenia i inne problemy, które mogą negatywnie wpłynąć na wizerunek Twojej marki. Jako edytor MTPE pomagam moim klientom poprawić jakość tłumaczeń maszynowych, co pozwala im na osiągnięcie lepszych wyników biznesowych. Nie pozwól, aby kiepskie tłumaczenie negatywnie wpłynęło na reputację Twojej marki.

OPINIE

Co mówią o mnie moi klienci    Scroll to Top